Jak nosit overal

Overaly jsou ideální na nošení v létě. Ač vypadají neprakticky, mohou být velmi krásné a elegantní. Navíc v nich není horko. Je však potřeba si dobře vybrat. 

Zapomeňte na příliš výrazné a nevkusné vzory a zvolte raději jednobarevnou jednoduchou variantu. V černém overalu můžete jít i na večírek nebo party. 

Vyrábějí se z jemných látek a sluší nejvíce štíhlé a vysoké postavě. Overaly nabízí například společnost About You.

Overalů je mnoho druhů, jsou i s krátkými nohavicemi nebo zajímavou horní částí. Overal se vyrábí i v boho stylu s volánky či krajkami. Je to univerzální kousek a když si jej budete kupovat, je dobré ho vždycky vyzkoušet, jestli vám zrovna tento střih sedí.

K overalu můžete nosit boty na podpatku i nízké a hlavně nezapomeňte na vhodné líčení a kabelku jako doplněk. Nepotřebujete příliš výrazné šperky nebo šátky či další věci, overal je dost výrazný sám o sobě.

Máte zájem dozvědět se více o fascinujících tématech, jako je móda, šperky nebo drahé kameny? Podívejte se na náš blog, kde najdete další informace. Můžete například zjistit, proč různé formy vzácného opálu dělají svět krásnějším nebo proč je ametyst tak přitažlivý.

Nejnovější články

VR jako ideální řešení pro nejen vánoční relax. Brýle...

Vánoce jsou za dveřmi a spolu s nimi přichází také čas dovolených, večírků, rodinných sešlostí anebo jen klidného odpočinku. Ať už tyto svátky trávíte jakkoliv,...

Další články autora