Jak si zajistit pohodu na rybách? Určitě s přispěním kvalitního spacího pytle

Mezi námi je spousta rybářů, kteří jezdí pravidelně na víkend mimo domov k vodě, na ryby, kde si po náročném pracovním týdnu dopřejí dokonalý relax. Ti, kdo již mají rodinu, tak často rybina nezláká a nebude ho bavit rozmotávat vlasce a šňůry, ale mladí, žijící single, nebo pánové s odrostlými dětmi, si ji dopřávají hojně. Abyste se ale na rybách cítili dobře a mohli se pohodlně vyspat, je důležité zajistit si při spánku teplo.

Spací pytle pro každého rybáře

Je skvělé, že jsou spací pytle pro rybáře vyráběny jinak, než klasické spací pytle. Ty rybářské mají důmyslné maličkosti, s nimiž je možné spací pytel upevnit např. na lehátko, a to i v případě, že má jen jednu nohu v oblasti nohou, jako je to u moderních typů lehátek.  

Právě tohle umí Fox spací pytel Eos 2 Sleeping Bags. Jde o 2 – 3 sezónní spacák, jež je vhodný pro použití od pozdního jara do brzkého podzimu. Právě tento spacák je zboží se skvělým poměrem ceny a výkonu. Má velké nadrozměrné zipy, které se nezasekávají, nastavitelný bezpečnostní popruh i nadrozměrné vnitřní lemy pro udržení teplého vzduchu uvnitř spacáku. Uvnitř je polyesterová výplň ve střední části a fleecová výplň v částech pro hlavu a nohy. Nechybí ani držák na polštář nebo elastické kapsy v hlavové a nožní části s otvorem pro navlečení i na lehátko s jednou nohou na koncích, jako je Flatliner 6 Leg. Spacák je dodáván v přepravní tašce. Pokud vás zajímá váha pro případ, že své rybářské vybavení vozíte i na kole či nosíte pěšky, je 2,9 kg.

Ať už hledáte rybářské navijáky, chcete si koupit nové vybavení pro kemping, lepší pruty nebo návnady na naše sladkovodní, ale také mořské ryby, vše koupíte v bohaté nabídce za skvělé ceny na webových stránkách rybina.cz. Pokud se zaregistrujete, můžete využít výhodnější ceny a zajímavé akce.

Nejnovější články

Další články autora