Školka Praha 10 je neuvěřitelně přívětivá k dětem i k jejich rodičům

Školka Praha 10 je neuvěřitelně přívětivá k dětem i k jejich rodičům. Každé přání, které mají na školku nejen rodiče, ale také děti, je předem splněno. Pedagogický sbor je tak profesionální, že mu není v podstatě, co vytknout. Vzdělávací program školky je kromě jiného tak neuvěřitelně komplexní, že se zde formou zábavy děti naučí počítat i rozeznávat písmenka. Předškolním dětem je navíc umožněno se ve školce vzdělávat a připravovat se velmi zodpovědně na první školní krůčky. Jsem neuvěřitelně ráda, že obě mé děti chodí do této soukromé školky, která miluje děti a děti zase milují ji. 

MŠ Praha 10 dává dětem mnohem více než klasická školka

MŠ Praha 10 dává dětem mnohem více než klasická školka. Kdybych se znovu měla rozhodnout mezi soukromou školkou a to státní, opět by na plné čáře vyhrála ta soukromá a opět ProFamily. Tato školka v Dubči se nachází v nádherné prvorepublikové stavbě a je obklopena nádhernou zahradou, na které děti v krásných slunných dnech tráví většinu času. Formou hry poté poznávají nové věci, učí se lásce ke zvířatům, jezdí na výlety, dokonce jezdí také k moři a v zimě zase na hory. Zkrátka a jednoduše, se zde děti rozhodně nenudí. Jsem ráda, že děti školku milují a nechodí do ní za trest, ale chodí do ní s nadšením a radostí. 

Soukromá školka Praha 10 má výbornou kuchyni

Soukromá školka Praha 10 kromě jiného disponuje skutečně výbornou kuchyní. Obě děti mi doma často odmítali různá jídla. Byla jsem pokaždé ráda, že jedno z dětí snědlo polévku i hlavní chod. Nyní je ovšem již všechno jinak a děti sní, na co jen přijdou. Ze školky se vrací s plnými bříšky a doma často nepohrdnou ani tím, co předtím vůbec nechtěli jíst. I za to jsem této školce nesmírně vděčná. Naučit děti lásce k jídlu, je totiž nadlidský výkon. Paní kuchařky mají navíc z podobných jedlíků neuvěřitelnou radost.

Nejnovější články

Na základě těchto 4 důležitých věcí vás lidé hodnotí...

Téměř ihned, co lidé poznají nějakého nového člověka, jej hned analyzují a hodnotí. Všímají si detailů, na jejichž základě si utvářejí názor. Možná se...

Další články autora