Podle čeho poznáte, že jste jeho princezna nebo jen „záskok“?

Má váš partner mnoho známých mezi kterými jsou hlavně ženy? Potkává je na ulici, kývá jim už z kilometru a vás drží v pozadí jako byste zapáchali od ryb? Natlačil by vás nejraději do konzervy, když si s ním povídají jiné nebo jde pouze o vaši paranoiu?

Chcete vědět jestli jste jeho top volba, kterou by neskopl do drtiče odpadu kdyby dostal za tuto službu milion eur? Nebo by vás bez váhání vyměnil za kilo banánů? Pokud ano, tak pozorně čtěte. Stačí sledovat tyto indicie.

Frajerka v „utajení“

Kráčíte s partnerem po ulici, on natahuje krk jako žirafa a vy přemýšlíte proč. Za pár vteřin potká známou, okamžitě s ní začne debatovat a vy stojíte mimo za jeho zády jako pejsek na vodítku? Nepředstavil vás a ani jí neřekl, že jste jeho přítelkyně? Tak byste měli zpozornět! Trvá jejich rozhovor více než jeden „uherský rok“ a vy si už okusujete nehty od nervozity? Když se známá ztratí, on se otočí a mluví jakoby se nic nedělo nebo nedejbože básní jen o ní?

Pokud se to stalo jednou, v pořádku, pokud dvakrát, trochu méně v pořádku, ale pokud toto dělá pravidelně, přemýšlejte. Zapojte své kablíky do elektřiny a zkuste vyzjistit, zda jeho známá nebyla na seznamu jeho objektů nebo náhodou také není. Vhodnými slovními hračkami partnera dokážete vyšetřit a diagnostikovat jako nic. Stačí vám jen oční kontakt a „ruční stetoskop“, abyste zjistili zda náhodou jeho srdíčko nezačne tlouct při pohledu na jinou.

Ve společnosti jste na posledním místě

Dalším indikátorem kdy hrajete pouze vedlejší roli je jeho chování ve společnosti. Jste na párty, partnera pusťte z dohledu a on je najednou jako řízek, který se nechává obalovat stále v nové a nové vrstvě „ženské strouhanky“? Vidíte, že je stále větší a pyšnější, že mě kolem sebe zástup umletých rohlíků? A vy se ptáte proč mu nestačíte jen vy? Doběhnete, nedejbože, za ním a on se na vás podívá jako na strigu s bradavicí.

Young woman on a summer vacation using phone.

Když mu uděláte žárlivé scény, obratem vás zchladí slovy: „Zlato, to jsou jen známé, a viz tamta není vůbec můj typ, proč bych ji měl vyměnit za tebe?“. Vy se mu omluvíte a řeknete mu, že mu věříte. Ale potom odejde a celý večer se věnuje jen jim. Dávejte pozor! Pokud se to opakuje více krát, tato indicie nenaznačuje nic dobrého. Zkuste se samy zamyslet, jak by se neměl váš partner chovat ve společnosti. Nebojte se vyjádřit svůj názor.

Jste pro něj princezna ze snů nebo noční můra?

Poslední indicií je to, jak vás partner vnímá mezi kamarády. Jste pro něj princeznou nebo jen noční můrou, která ho budí v noci ze snu? Jak to zjistit? Klidně si ho otestujte. Pošlete ho s kamarády ven a nenápadně ho překvapte. No ne tak, že za ním najedete do baru a zavěsíte se mu na krk jako pijavice. Vydejte se i vy s kamarádkami někam ven a klidně partnerovi i sdělte, že jedete na výjezd.

Vezměte to do vlastních rukou a ukažte se alespoň na chvíli svému drahému na oči. Zaganí-li na vás jako na zvratky, pouze s vámi přehodí pár nenápadných slov nebo se sháčí, abyste ho nesledovali, nenechte to tak. Po správnosti by se měl partner těšit, že vás vůbec vidí a určitě vás neměl spláchnout jako na záchodě. Přece nejste jeho noční můra, ale princezna v červené róbě a nádherným pohádkovým účesem.

Nejnovější články

Turistika v Maroku: Nechte se okouzlit krásami Maroka

Maroko je velmi atraktivní, turisté sem vyráží z různých důvodů. Najdete zde totiž nádhernou přírodu, zajímavé památky, skvělé jídlo a přátelské lidi. Turistika v Maroku Pokud patříte...

Další články autora