Je Valentýn a jste singly? Neutápejte se v slzách, užijte si super den!

Vánoční šílenství se pominul a televizní reklamy nám připomínají, že se blíží opět něco velkého – Valentýn. Zadané ženky pobíhají po obchodech a vybírají ten nejlepší dárek, ze kterého je drahý padne na zadek.

Ale co my nezadané a Valentýn? Věřte mi, že i my si můžeme svátek všech zamilovaných užít jako ještě nikdy předtím. Sledujte jako:

Kdo nic nečeká, není zklamaný

Řekněme si pravdu baby, kolikrát jsme už byli zklamané, že večer nevyšel podle našich představ? V koupelně jsme strávili dlouhé hodiny přípravami, správné šaty jsme vybírali minimálně týden a nakonec nic z toho? Když jste singly, taková trápení neznáte. Můžete si v klidu vyložit nohy na stůl, do rukou vzít obrovskou misku pukanců a dívat se na váš oblíbený film v pohádkovém pyžamku.

Může vás zajímat:
Je single život až tak špatný?

Už žádné šoky pro vaši peněženku

A young man dressed very uniquelyhttp://195.154.178.81/DATA/istock_collage/0/shoots/782617.jpg

Znáte to, když jste ve vztahu s někým, na kom vám neskutečně záleží, jste schopna utratit i celý majetek, jen abyste svou polovičku potěšili něčím pěkným. Zbytek měsíce pak žijete na suchých rohlících a s těžkým srdcem odpočítáváte dny do další výplaty. Pokud jste sama, nic podobného nemusíte zažívat. Peníze, které ušetříte, si můžete odložit do pokladničky například na vaši vášeň – cestování.

Babská jízda nade vše

Místo večeře při svíčkách můžete tento den strávit s nejlepšími kámoškami. Ať už to bude návštěva divadla, kina nebo vyhlášeného klubu, pořádná zábava je zaručena. A kdo ví, možná právě tam najdete muže svých snů.

Den jako stvořený pro vás

Hýčkejte se. Navštivte kosmetičku, kadeřnici či velké nákupní centrum. Užijte si volný den tak, jak se to líbí vám a ne nějakému muži. Dopřejte si všechno, na co jste doposud neměla čas. Uvidíte, budete zářit!

Nejnovější články

Kočičí strom – perfektní řešení pro psychickou a fyzickou...

Kočky jsou oblíbenými mazlíčky. Lze říci, že péče o ně je relativně nenáročná, přičemž jsou skvělými společníky. Pokud máte doma kočičku, neměl by vám...

Další články autora