Valentýn: 5 věcí, které by neměly chybět v tento den

Ještě nevíte co připravíte pro svoji polovičku na Valentýna? Romantika, dobré jídlo, kino, sexy krajky či sladké potěšení… Pokud ani letos opět nevíte, co vymyslet, vsaďte na starou dobrou klasiku. My vám přinášíme 5 věcí, které rozhodně v den zamilovaných nemohou chybět!


Omrzela vás čokoláda? Vyzkoušejte sladkosti s růží.


Opět je zde Valentýn – svátek všech zamilovaných. Toto by vám tento den rozhodně nemělo chybět:

  1. Láska

Samozřejmě, že to je základ pravého a zdravého vztahu. Bez ní to moc nepůjde, i když partnerovi snesete modré z nebe, darujete mu kytici růží nebo připravíte romantickou večeři. Znamená mnohem víc než jen to, že se vám někdo moc líbí. Měla by v ní být zahrnuta náklonnost, uznání druhého, uspokojování základních emocionálních potřeb, vzájemnost, závazek, sdílení emocí a pocitů, vášeň či péče.

  1. Čokoláda

Kdysi se nazývala „potrava pro duši“ a lidé si ji kupovali v lékárně. Dnes by však bylo asi velmi podivné, kdybyste paní v lékárně zahlásili: „Jednu velkou oříškovou“. Ale jako sladké překvapení v podobě malého čoko-srdíčka ještě nikomu neublížilo. Právě naopak, takový dárek je skvělý na nervy, soustředění, zabrzdí krevní tlak a pro ženy působí jako balzám.

  1. Šampaňské
cute cat and corgi dog are lying on a white bed together surrounded by knitted red hearts

Pro navození příjemné a uvolněné atmosféry je šampus ta pravá volba! Asi každý dobře zná kombinaci opojných bublinek s jahodami. Podle odborníků však jahody nejsou zrovna vhodnými kandidátkami. Milovníci vín k němu spíše doporučují hořkou čokoládu. Na zdraví!

  1. Vana

Máte-li k dispozici velkou vanu, máte vyhráno! Ale neměli byste však míchat bod číslo 3 s bodem číslo 4. Horká koupel totiž prokrvuje organismus a přidaný alkohol může toto prokrvení ještě zvýšit. Kombinace – šampaňské a vana vyvolává bolesti hlavy. Podle lékařů může až způsobit mrtvici. Tak si ho raději dopřejte ještě před tím, než vyletí špunt z láhve.

  1. Vonné oleje a masáž

Darujte si vzájemnou partnerskou masáž. Nic není příjemnější než masáž od milované osoby. Vonné oleje dokonale provoní a uvolní.

Nejnovější články

Říká vám partner: „miluji tě“?

Chodíte spolu už nejeden měsíc a pořád nic? Rozumíte si, chováte se k sobě hezky, máte vše, co zamilovaný pár má mít, ale větu:...

Další články autora