Podívejte se, jak se šicí stroj hodí na dokonalou přípravu na Valentýna

Valentýn se blíží. Chystáte se na něj? Už dávno nejde jen o svátek zamilovaných párů. Kdo má doma děti, ví, jak to prožívají. Je to další možnost, kdy si upéct dort, tentokrát třeba ve tvaru srdce, či udělat krásná valentýnská přáníčka se srdíčky. Pojďte nachystat perfektní valentýnskou oslavu pro celou rodinu.

Láska sice prochází žaludkem, ale popravdě, mnozí jsme ještě přejedeni po vánočních svátcích a Valentýn jde oslavit i jinak. Například společně stráveným časem u dobré deskovky. Určitě se ale hodí hezky si ozdobit své bydlení. Podívejte se, co dokážete se třemi skvělými pomůckami. Když je nemáte, nevadí. Pořiďte si ji během roku a příští Valentýn vylepšíte již s jejich pomocí.

Ušijte si valentýnské dekorace

Kdo má šicí stroj, může se pustit do šití valentýnských dekorací. Látky s motivy srdíček se hodí na ubrusy, ale i závěsy. Můžete použít však i jiné látky a ušít si nádherné srdíčkové polštářky. S dětmi lze připravit i krásné valentýnské dárečky. Vy ušijete malá srdíčka z látky a děti je vyplní dutým vláknem. Přišijte poutko, případně nechte děti přišít knoflíčky jako oči.

Vyšijte valentýnská přání

Kdo má vyšívací stroj, má možnost rovněž vyšít různá valentýnská přáníčka. Děláte třeba výše zmíněné valentýnské polštářky? Vyšijte na ně památeční datum, jméno, nebo tematické motivy se srdíčky a s Amorkem.

Hand made valentýnská přáníčka v profi kvalitě

Milujete ručně dělané dárky? Dejte jim však špetku profesionality a dotáhněte je k dokonalosti. Pomůže vám řezací plotr Brother. Nemusíte být profi grafici. Tento kreativní pomocník je chytrým zařízením, které toho dokáže mnoho i bez toho, abyste ovládali grafické programy.

Pomocníci pro mnoho příležitostí

Všichni tito pomocníci od firmy Brother se vám mohou stát partnery při jakémkoliv dalším kreativním tvoření. Jde o praktické pomocníky, díky kterým se zabavíte vy i vaše děti. Krásné dekorace vytvoříte ke každému ročnímu období, k Vánocům, k velikonočním svátkům, k Valentýnovi, ale i u mnoha dalších příležitostí.

Nejnovější články

Hand made výrobky, kterými si můžete zpestřit vaši domácnost

Každá z nás si chce domácnost zpestřit. V tomto období prohlížíme různé internetové stránky a uvažujeme nad koupí nových dekorací a bytového textilu. Kdy...

Další články autora