Chytrá klika pro vaši kancelář

Jednoduché a pohodlné odemykání vaší kanceláře bez klíčů? Bez problémů: odemykejte jednoduše smartphonem a nebo číselným kódem s Chytrou klikou STAR H02. Jedná se o nenápadné dveřní kování s drobnou klávesnicí zabudovanou přímo v klice.

Z místnosti můžete klidně odejít s prázdnýma rukama. Číselný kód díky praktickému umístění klávesnice můžete zadat pohodlně palcem, aniž byste sundali ruku z kliky. Druhou možností je pak odemykání smartphonem. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play i Apple Store a díky ní si můžete nasdílet přístup s dalšími uživateli, nastavovat uživatelské přístupové kódy i se podívat, kdo kdy do místnosti vstoupil.

Chytrou kliku H02 zprovozníte během pár minut – jednoduše ji nainstalujete místo vašeho stávajícího kování. Jelikož se jedná pouze o kliku s horní rozetou, spodní rozeta s běžnou mechanickou vložkou může zůstat zachována a pro ty, kteří preferují klasické odemykání klíčem, anebo pro nouzové odemčení můžete dál využívat mechanický klíč. Klika nevyžaduje žádný zásah do dveří ani přívod elektřiny – je napájena bateriemi schovanými v klice a má velmi nízkou spotřebu energie.

Díky velmi pohodlné obsluze najde Chytrá klika H02 využití u vstupů do kanceláří, místností zázemí ve firmách či třeba pokojů v hotelech a penzionech.

Nejnovější články

Revize elektro aneb potřebujete zkolaudovat dům?

I když ceny nových pozemků a nemovitostí stoupají do závratných výšin, stále relativně hodně lidí prochází procesem kolaudace rodinného domu. Nejedná se o nic...

Další články autora