Říká vám partner: „miluji tě“?

Chodíte spolu už nejeden měsíc a pořád nic? Rozumíte si, chováte se k sobě hezky, máte vše, co zamilovaný pár má mít, ale větu: „Miluji tě!“ jste od něho ještě neslyšeli. Kde nastala chyba? Je to normální?

Většina chlapů si buduje image drsnosti, a právě taková vyznání pro ně nepřicházejí v úvahu. Je to s nimi opravdu obtížné. Ne každý muž totiž dokáže ze sebe vydolovat romantická vyznání lásky. Někdy však stačí jen dvě slova – miluji tě, a něžnější polovičky jsou hned spokojenější. Máte u sebe muže, který na vás pravidelně vychrlí takovou zamilovanou slovní sprchu? Nebo to z něj táhnete jako z chlupaté deky?


Nechte si vytvořit originální návrh svatebních oznámení.


„Chodili jsme spolu více než půl roku. Sice jsme měli vztah na dálku, ale rozuměli jsme si. Za celou tu dobu mi ani jednou neřekl, co cítí. Nevěděla jsem, na čem jsem. Na jednu stranu jsem se cítila dobře, ale na druhou stranu, mi ani jednou nenaznačil, že mě miluje. Jednou jsem se ho na to zeptala, abych v tom měla jasno. Zůstal zaskočen. Jelikož dosud neměl pořádný vztah, sám nevěděl, co vůbec znamená někoho milovat. Proto byl v těchto slovech velmi opatrný. Až tak, že mi ani neodpověděl na mé vyznání, které jsem brala jako nakopnutí, aby se vůbec „rozhýbal“ a řekl mi to,“ říká sedmadvacetiletá Kateřina a dodává: „Naštěstí se později trochu oťukal, a teď mi tato láskyplná vyznání doma mluví docela často. Občas i já na ně zapomínám po šesti letech vztahu.“

Beautiful girl holding artificial heart

„Mně tuto větu partner nikdy neřekl, a to jsme spolu už tři roky. Už jsem si na to zvykla. Patří k těm mužům, kteří opravdu neumí vyjádřit své city. Ale přesto se ke mně chová opravdu dobře. Navaří, pomůže mi, je mi oporou, podporuje mě, pochválí… Vyjadřuje to svým chováním a nebazíruji ho na těchto romantických formulkách,“ popisuje Adriana, která je dvacet tři let.

„Asi mám doma fakt romantický unikát, ale můj chlap, mi běžně mluví jak mě miluje. Moji bývalí takoví nebyli, ani jeden, vždy jsem je k tomu musela nutit. Ale tenhle je úplně jiný. Asi jsem měla štěstí, ale neuměla bych být s mužem, který by mi to vůbec neřekl. Potřebuji to nejen vidět, ale i slyšet,“ prozradila třicetiletá Alena.

A jak jste na tom vy? Potřebujete od partnera slyšet vyznání lásky?

Nejnovější články

Běhání na páse nebo běhání venku?

Obecně dnes platí, že běh, ať už vrcholový, nebo rekreační, je velmi oblíbený sport, který provozují miliony lidí po celém světě. Velkým trendem jsou v...

Další články autora