Stavebniny Praha se zaměřením na střechy najdete ve Kbelích

Kam pro novou střechu? Stavte se na Praze 9 ve Kbelích v STAV-INVEST. Najdete zde odborníky na střechy všech typů – ploché i šikmé.

Střecha na nový dům, ale též rekonstrukce střechy na domě, chatě, chalupě, na přístavbě – s tím vším vám umí specialisté na střechy ze STAV-INVEST poradit. Jsou synonymem pro stavebniny Praha, ale kromě Kbel, tedy na Praze 9, je najdete i na Praze 5 a 10 a v Kladně. Zájem o speciální stavebniny se zaměřením na střechy a vše, co s nimi souvisí, současně však též na fasády, je velký.

Umíte si správně vybrat svoji střechu?

Rovná nebo šikmá? To je obvykle otázka projektu. Mnohem složitější rozhodování máme při výběru střešní krytiny. Zejména, pokud rekonstruujeme, často zjistíme, že pro nás není vhodnou těžká střešní krytina. Například na starých domech již vzdálenost krokví neodpovídá dnešním normám a statik těžké střešní tašky nedoporučí. Ve STAV-INVEST vám nabídnou moderní plechové střešní krytiny, asfaltové šindele, vláknocementové krytiny i již zmiňované betonové a keramické (tedy pálené) střešní tašky. Koupíte zde též vlnitý plech či asfaltové vlnité desky vhodné na různé přístavby a přístřešky.

Střecha se vším všudy

Ať již vás zajímají ploché střechy, nebo ty šikmé, sortiment STAV-INVEST nabízí obojí. Koupíte zde též hydroizolaci, zateplení, ale rovněž komínové systémyK rekonstruované střeše totiž patří i nový komín. Stejně tak jako kvalitní odvodnění střechy. Proto v sortimentu nemůže chybět ani klempířský sortiment. Potřebujete něco speciálního? Ani v tom není problém. Klempířskou výrobu na klíč nabízí firma jako jednu ze svých služeb.

Proč právě STAV-INVEST?

Přijďte se podívat na střešní showroomy a pochopíte. Sortiment je obrovský a firma má největší skladové zásoby mezi konkurencí. Až 98 % zakázek je STAV-INVEST schopen okamžitě realizovat ze skladových zásob. Odborníci z firmy vám pomohou s výpočtem materiálu, poskytnou odborné poradenství i zajistí dopravu na místo dodávkou, nebo autem s rukou.

Nejnovější články

Mohou být muži a ženy jen kamarádi?

Máte nějakého dobrého kamaráda? Ženy, nevím jak vy, já jich pár mám a na našich kamarádstvích oceňuji hlavně to, že si můžeme popovídat o...

Další články autora