Výsuvná markýza vám zajistí pohodlí na zahradě během deště i veder. Jaký typ zvolit?

V dnešní době již dávno neplatí, že naše terasy, balkony i zahrady jsou vhodným útočištěm pouze v ideálním počasí, protože existuje nepočitatelné množství výhodných způsobů ochrany. Snadno si tak můžete vychutnat kávu s pohledem na okolní přírodu, ať už je vedro, zima, prší nebo třeba sněží. Jak na to?

Moderní markýza vede

Stále větší množství majitelů domů i chat hledá na internetu vhodné markýzy proti dešti a dalším nepříznivým podmínkám. Obecně nejvíce doporučovaným typem jsou kazetové markýzy a samozřejmě i boční markýzy. Díky dané kombinaci stoprocentně ochráníte svou pohodu.

Pokud si nejste jistí, co jsou to vlastně markýzy, pak si je v rychlosti popíšeme. Jedná se o velmi jednoduchou konstrukci, kdy ochranným prvkem je speciálně navržená odolná látka. Ta se dá vytahovat a schovávat podle potřeby, tudíž ji lze použít jen v případě nutnosti. Nejčastěji se umisťuje nad balkon, vchod do domu či terasu restaurace.

Největší odolnost vám poskytne kazetová markýza, jejíž schopností je schovat látku do speciálního ochranného pouzdra (kazety). Chcete-li maximální komfort ze všech stran, přichází na scénu i již zmíněná boční markýza.

Známý dodavatel T-Shade

Bavíme-li se o markýzách, musíme zmínit oblíbenou společnost T-Shade. Ta se zaměřuje na tvorbu těchto šikovných pomůcek na přání, poskytne vám prodlouženou pětiletou záruku, luxusní design a možnost volby z mnoha látek, barev i konstrukcí.

Pro větší inspiraci a více informací se podívejte na stránky pod vloženými odkazy a rozklikněte si kategorii „REALIZACE“, již najdete vpravo nahoře v menu. Na základě přiložených fotografií se následně sami rozhodnete, jestli si dokážete dané řešení představit i ve vašich podmínkách. Přesvědčte se sami.  

Nejnovější články

Venkovní dlažba Aneb Tvoříme chodníčky v zahradě

Už máte dlažbu na terase i v pergole položenou? Cesta od vrátek k domu je lemovaná světly. Dokonce i osázená trvalkami. Ale přes to...

Další články autora