VR jako ideální řešení pro nejen vánoční relax. Brýle si ale raději půjčte

Vánoce jsou za dveřmi a spolu s nimi přichází také čas dovolených, večírků, rodinných sešlostí anebo jen klidného odpočinku. Ať už tyto svátky trávíte jakkoliv, jedná se zpravidla o chvíle, kdy se lidé chtějí bavit a snaží se zapomenout na povinnosti každodenního života. Proto je nejen v tomto období ideálním způsobem odreagování „útěk“ do jiného – virtuálního světa. Právě virtuální realita vám umožní podívat se do jiných – nových světů a poznat spoustu dosud neobjevených možností. Otázkou ale je, zda je lepší navštívit VR hernu, anebo si zapůjčit VR headset v půjčovně virtuální reality.

Pronájem virtuální reality

V Praze je virtuální realita nadosah hned v několika hernách. Ovšem, je návštěva herny tím nejlepším řešením? Není lepší si VR pronajmout v půjčovně virtuální reality? Toť otázka. Jak totiž vysvětluje Martina Sobková, spoluzakladatelka a technická ředitelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz, zatímco v herně můžete zpravidla hrát po omezenou domu předem vybranou hru, doma budete mít k dispozici prakticky téměř to samé, avšak bez jakéhokoliv omezení. „Pokud navštívíte VR hernu, zpravidla si musíte vybrat, co v ní budete hrát a jak dlouho v ní budete. Půjčení VR vám ale tuto povinnost neukládá,“ upřesňuje Martina Sobková z VRzazitek.cz.

Nejlepší řešení pro jednotlivce i firmy

Jak už bylo řečeno, velkou výhodou zapůjčení headsetu v půjčovně virtuální reality je skutečnost, že pronájem VR nabízí na rozdíl od návštěvy herny individuální řešení. „Pokud bych měla mluvit o firemní klientele, ta zpravidla chce využít virtuální realitu v rámci jimi zvolených prostor, ať už se jedná o restaurace, haly anebo přímo u nich ve firmě. Co se týče retailových požadavků, jsou podobné. Lidé chtějí VR u sebe doma. Chtějí mít možnost hrát neomezeně a vyzkoušet si různé VR hry a VR aplikace. To zpravidla ve VR hernách není možné, nebo je to finančně daleko nákladnější,“ upřesnila Martina Sobková z VRzazitek.cz.

K dispozici máte hned desítky VR her a VR aplikací

Základní součástí každé virtuální reality jsou VR hry a VR aplikace. Bez nich jsou brýle pro virtuální realitu pouze zbytečně těžkou krabičkou na oči. Nejen proto půjčovna virtuální reality VRzazitek.cz nabízí v základním vybavení headsetu více jak 40 VR her a VR aplikací, s nimiž si budete moci užívat stovky hodin zábavy, a které jsou určeny doslova pro každého. Chcete si zasportovat? Nebo vás lákají nová místa? Rádi se bojíte, či se chcete prostřednictvím VR odreagovat? Dobrodružství, pro jaké se rozhodnete, závisí jen a jen na vás. „Právě tato široká nabídka VR her a VR aplikací je jednou z hlavních předností zapůjčení virtuální reality, oproti návštěvě herny. Zároveň, abychom klientům nabídli co nejlepší virtuální zážitek, nabídku her a aplikací neustále doplňujeme o nové tituly,“ dodává Zuzana Hrabalová, spoluzakladatelka a jednatelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz.

Skvělá příležitost – hra či aplikace dle vlastního výběru

VR půjčovna VRzazitek.cz si ale uvědomuje, že se s hrami nemusí trefit všem do vkusu. Také proto nabízí, jako jediná provozovna tohoto typu v ČR, možnost vybrat si k pronájmu VR vlastní hru nebo aplikaci, kterou půjčovna nemá v nabídce, jen za polovinu její ceny. „Naši klienti mají možnost vybrat si jakoukoliv hru z nabídky Oculus, přičemž my jim za ni naúčtujeme jen polovinu její ceny. To je velká výhoda, zejména, pokud chtějí vyzkoušet něco, co v nabídce aktuálně nemáme,“ vysvětluje Zuzana Hrabalová, jednatelka VRzazitek.cz

Pokud tuto možnost chce klient využít, jediné co musí udělat, je navštívit webové stránky společnosti Oculus: www.oculus.com/experiences/quest a vybrat si hru, kterou chce vyzkoušet. Tým VRzazitku se již postará o vše ostatní.

Pronajměte si VR brýle již dnes v naší půjčovně VRzazitek.cz!

Narozeniny, oslavy, rodinné sešlosti, zpestření volného času, zabavení dětí, společné aktivity, firemní eventy… to je jen několik důvodů, proč zákazníci využívají našich služeb.

Pronajměte si VR brýle již dnes a vyzkoušejte si, co virtuální realita nabízí. V Praze a v Berouně navíc nabízíme možnost osobní předání. Pakliže bydlíte dál, VR vám zašleme kurýrem!

Kontaktujte nás na tel. čísle 604 160 718. Pro firemní eventy využijte tel. číslo 737 627 000. Více informací a ukázky VR her najdete na našem webu https://www.vrzazitek.cz.

Nejnovější články

Co byste měli vědět před přípravou espressa

Espresso je pravděpodobně nejoblíbenější kávovou specialitou napříč světem. Opravdoví kávoví znalci si pečlivě vybírají, z jakých zrn si kávu uvaří nebo kde si kávu...

Další články autora