Swim-spa představuje spojení vířivky a bazénu

Swim-spa představuje ideální spojení vířivky a také bazénu. Těm, kteří stejně tak, jako já, milují odpočinek ve vířivce a zároveň také vyhledávají trochu aktivity v podobě plavání, jistě toto velkolepé spojení udělá ohromnou radost. Kromě jiného není potřeba platit za stavební přípravu bazénu, vířivku a samotný bazén. Tento produkt je tak doslova 2v1. Já osobně si už vůbec neumím představit svůj život bez Swim Spa. Bazén je totiž vybaven velmi výkonným protiproudem a díky tomu si v něm často zaplavu mnohem lépe než v klasickém bazénu. To samé tvrdí také můj muž, který je se Swim-spa rovněž maximálně spokojen. 

Swim-spa je možné si nastavit také rozdílné teploty pro bazén a pro vířivku

SwimSpa nabízí neuvěřitelnou možnost, kterou je takzvané nastavení rozdílné teploty, a to jak pro bazén, tak pro vířivku. Duální Swim-spa tedy nabízí možnost nastavit si rozdílnou teplotu v bazénové i ve vířivkové části. Tento úžasný Relax tak můžete ve vířivce prožívat při 37 stupních Celsia a v bazénu zase při 25 stupních Celsia. Kromě jiného mají obě tyto části své zcela nezávislé topení, okruh i filtraci. S manželem jsme si pořídili Swim-Spa Olympia, který je cenově velmi výhodný model. Nelze se tak divit tomu, že se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů vůbec. Tato volba byla správnou volbou také pro moji maminku, která si chce v důchodu více užívat času na své zahrádce a relaxovat. 

Swim-spa je pro mě pokaždé zážitek

Swim-spa je pro mě pokaždé obrovský zážitek. Je to neuvěřitelný relax, který mě rozhodně nikdy neomrzí. S manželem často rádi trávíme čas na své zahrádce a rozhodně se nebráním ani společenským akcím na naší překrásné zahradě, která disponuje venkovní kuchyní. Jsem ráda, když mohu své přátele pozvat také do našeho Swim-spa, které se každému z nich neuvěřitelně líbí a nejeden z našich přátel ho má také již doma.

Nejnovější články

Další články autora