Swim-spa představuje spojení vířivky a bazénu

Swim-spa představuje ideální spojení vířivky a také bazénu. Těm, kteří stejně tak, jako já, milují odpočinek ve vířivce a zároveň také vyhledávají trochu aktivity v podobě plavání, jistě toto velkolepé spojení udělá ohromnou radost. Kromě jiného není potřeba platit za stavební přípravu bazénu, vířivku a samotný bazén. Tento produkt je tak doslova 2v1. Já osobně si už vůbec neumím představit svůj život bez Swim Spa. Bazén je totiž vybaven velmi výkonným protiproudem a díky tomu si v něm často zaplavu mnohem lépe než v klasickém bazénu. To samé tvrdí také můj muž, který je se Swim-spa rovněž maximálně spokojen. 

Swim-spa je možné si nastavit také rozdílné teploty pro bazén a pro vířivku

SwimSpa nabízí neuvěřitelnou možnost, kterou je takzvané nastavení rozdílné teploty, a to jak pro bazén, tak pro vířivku. Duální Swim-spa tedy nabízí možnost nastavit si rozdílnou teplotu v bazénové i ve vířivkové části. Tento úžasný Relax tak můžete ve vířivce prožívat při 37 stupních Celsia a v bazénu zase při 25 stupních Celsia. Kromě jiného mají obě tyto části své zcela nezávislé topení, okruh i filtraci. S manželem jsme si pořídili Swim-Spa Olympia, který je cenově velmi výhodný model. Nelze se tak divit tomu, že se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů vůbec. Tato volba byla správnou volbou také pro moji maminku, která si chce v důchodu více užívat času na své zahrádce a relaxovat. 

Swim-spa je pro mě pokaždé zážitek

Swim-spa je pro mě pokaždé obrovský zážitek. Je to neuvěřitelný relax, který mě rozhodně nikdy neomrzí. S manželem často rádi trávíme čas na své zahrádce a rozhodně se nebráním ani společenským akcím na naší překrásné zahradě, která disponuje venkovní kuchyní. Jsem ráda, když mohu své přátele pozvat také do našeho Swim-spa, které se každému z nich neuvěřitelně líbí a nejeden z našich přátel ho má také již doma.

Nejnovější články

Podle čeho poznáte, že jste jeho princezna nebo jen...

Má váš partner mnoho známých mezi kterými jsou hlavně ženy? Potkává je na ulici, kývá jim už z kilometru a vás drží v pozadí...

Další články autora