Víte, které cyklistické helmy a chrániče patří k nejlepším a nejpohodlnějším?

Jaro se kvapem blíží a možná i vy už v garáži chystáte své kolo k první velké vyjížďce. Pokud tomu tak je, na pomoc byste měli mít kvalitní nářadí, jako třeba nářadí a pomůcky SKS, ale také patřičné oblečení a chrániče. To neplatí jen pro děti, ale i pro nás, dospělé. Vždyť taková padnoucí cyklistická helma, stejně jako chrániče vám mohou zachránit i život. 

Ať už jezdíte v extrémním terénu nebo na silnici či cyklostezce, všude se může stát něco, co vás „přilepí“ k zemi, a v takovém případě je vždy lepší být připraven a patřičně ustrojen. Která značka patří ale mezi cyklisty k nejlepším a při její koupi si můžete být jisti, že budete spokojeni?

Kvalitní výrobce UVEX

Precizně vyrobené, do posledních detailů propracované a velmi komfortní jsou helmy, brýle a chrániče UVEX. Jde o známou značku sportovních doplňků, oblečení a ochranných pracovních pomůcek z Bavorska. Na trhu je už od roku 1926, bude slavit stovku. Mát asi 3 000 zaměstnanců ve 49 dceřiných společnostech ve 22 zemích. 

Její zboží vyniká funkčností, kvalitními materiály, dlouhou životností i hezkým vhledem. V nabídce najdete ochranné helmy pro horská kola, pro běžné ježdění na cyklostezkách, pro enduro, silniční cyklistiku i pro děti. Koupit si rovnou můžete i nové brýle, jež disponují mnoha moderními technologiemi, např. ochranou před zamlžením. UVEX má pro vás i spolehlivé chrániče a různé doplňky k helmám. 

UVEX helmy za nízké ceny

Právě teď si můžete koupit UVEX helmu ACTIVE aqua white se slevou 30 %, stejně jako helmu UVEX BOSS RACE black. Na bikero.cz probíhá předsezónní výprodej, a tak si nejen některé helmy UVEX, ale i další vybavení pro cyklistiku, můžete koupit za výborné ceny.

Dokonalý design má např. UVEX helma I-VO CC red black mat nebo UVEX helma OVERSIZE black mat/silver. 

Podívejte se na kompletní nabídku na bikero.cz a vyberte si špičkovou helmu pro vaši vyšší bezpečnost.  

Nejnovější články

Surrealismus

Surrealismus je umělecký směr, který dává důraz na podvědomí a touží po zachycení snů, představ, různých myšlenek a také pocitů. Zabýval se láskou a...

Další články autora