Osvěžte interiér textilními dekoracemi s nádhernými motivy, které bude každá návštěva obdivovat

Každá hospodyňka touží po moderním bydlení, z něhož však musí vyzařovat také pravé teplo domova. Ruku na srdce. Ani sebe špičkovější spotřebiče a luxusní nábytek na míru tento požadavek nesplní. Pohodu a klid interiérům propůjčí bytové doplňky a dekorace.

Možná se vám to zdá trochu přehnané, ale opak je pravdou. Na super designové sedačce se vám nebude pohodlně hovět, když nemáte po hlavou heboučký polštář a nejste přikrytí hřejivou dekou. To platí i pro další bytový textil, jako jsou sněhobílé záclony s atraktivními vzory, s nimiž doladíte smutná okenní skla. Nemluvě o tom, že bez elegantního závěsu je interiér prázdný. Tak bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Bytový textil vysoké kvality

Když dojde na nákup záclony a závěsu, vše se zdá být jednoduché jako facka. Někdy se však chybička vloudí a ani sebezdatnější hospodyně se nedokážou rozhodnout pro druhy a styl záclony. Nemluvě o tom, že je nutné správně ji změřit. V tom budou nezkušené ženy doslova plavat. Podívejte se na nabídku e-shopu Bytema, kde najdete pestrou paletu bytového textilu. Ke všemu se dozvíte, jaké rozměry záclony a závěsu potřebujete, tudíž si ušetříte spoustu starostí. Tyto dekorativní prvky totiž nekupujete každý den. Pokud si troufnete, zavítejte do sekce metráž, tam najdete kvalitní látky s dechberoucími vzory, z nichž si můžete ušít dekorační polštářky, dečky, závěsy i hračky pro děti.

Z dekoračních látek vykouzlíte krásné věci

Některé ženy si šijí doplňky do interiéru samy, proto je potěší dekorační látky vysoké kvality od předních evropských výrobců. Z těchto látek si můžete ušít zatemňovací závěsy, velikonoční či vánoční ubrusy, dekorační polštářky do obývacího nebo dětského pokoje. Velmi populární jsou látky na patchwork, z nichž si vyrobíte originální deky. Bezpochyby vás nadchnou cenově dostupné látky z luxusních materiálů, klasické vzory se srdíčky, kárem, proužky a puntíky. Objednejte látku s dětskými motivy a spíchněte jim polštářek i kapsář na hračky s pohádkovým motivem.

Když nejste s šitím kamarádky

Ne všechny dámy si rozumí s jehlou nití a šicí stroj považují za úhlavního protivníka. Ani v tomto ohledu nemusíte klesat na mysli. Dekorační polštářky si jednoduše objednejte už hotové a máte po starostech. Pořídit si je můžete jako celek anebo povlak. Je skvělé, že si můžete v e-shopu Bytema přiobjednat i náplně do polštáře, dokonce vám zde ušijí polštář přímo na přání.

Do moderních domácnosti padnou jako ulité polštářky jednobarevné, s geometrickými vzory a fototiskem. Starší generace ocení produkt z gobelínu, selský i Provence styl. V dětském pokojíčku nesmí scházet kousky se vzory aut, zvířátek a pohádkových bytostí. Nenechte nic náhodě a mrkněte se na bohatý sortiment výrobků prodejce, který se pyšní kladnými referencemi spokojených zákazníků.

Vše slaďte do posledního detailu

Když budete mít v nákupním košíku nové záclony a závěsy i polštářky do všech pokojů, přesedlejte do kuchyně, ložnice a koupelny. I tyto místnosti si zaslouží maximální péči a bez bytového textilu by nebyly dokonalé. Do ložnice patří na omak jemné ložní prádlo, proto vybírejte z luxusních řad povlečení, prostěradel, dek i přikrývek. Dbejte na to, aby se vaši blízcí otřeli po koupeli do nadýchaných ručníků a osušek.

Kuchyň bude nejen designová

V kuchyni se pohybují členové domácnosti velmi často. Jedná se o velmi frekventované místo, kde se vaří, konzumují lahodná jídla i povídá. Při přípravě pokrmů oceníte praktické chňapky a zástěry. Estetiku stolování umocníte díky ubrusům a šálám, prostírkám, ale i komfortním podsedákům. Produkty vybírejte dle vkusu, stylu domácnosti nebo roční doby.

Nejnovější články

Kompromisy, které byste ve vztahu neměli dělat

Schopnost vyjednávat a dělat kompromisy je často základem pro zdravý a fungující vztah. Některé kompromisy však nejsou zcela na místě, zvláště pokud jde o...

Další články autora