Půl století krásy se značkou Dermacol

Česká značka Dermacol je stálicí na trhu. O to, aby naše pleť byla krásná a zdravá pečuje Dermacol již více než padesát let. Za tu dobu značku stihl poznat téměř celý svět. Víte, proč je tolik oblíbenou? A které z produktů byste neměli zapomenout vyzkoušet?

Historie značky aneb Kde se vzal Dermacol?

Bylo to spojení dermatologů a odborníků přes filmový make-up, co dalo za vznik značce Dermacol. Od roku 1966 se ale z barrandovských filmových ateliérů dostala značka do 68 zemí světa. Původní úkol, kterým bylo vyvinutí krycího make-upu pro osoby trpí kožními problémy, se tak povedlo splnit hned několikrát.

Proč bychom měli být věrní právě Dermacolu?

Mnozí z nás znají Dermacol jako kosmetickou značku, ale možná se nikdy nepídili po tom, jaká je její filosofie a co je pro ni důležité. V první řadě si značka stojí za tím, že své produkty netestuje na zvířatech. To je častým požadavkem konečných zákazníků, pokud si mají vybrat, jaké produkty chtějí s klidným svědomím používat. Dále jsou to přísné nároky kvalitu svých produktů i jejich výroba v souladu s požadavky GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001:200. Výrobky jsou navíc testované na hypoalergenitu, což minimalizuje riziko nežádoucích účinků či alergických reakcí po jejich použití.

Jaké produkty stojí za vyzkoušení?

Pokud sledujete kosmetické trendy, víte, že právě Dermacol jde ruku v ruce s nejnovějšími poznatky v kosmetologii. Na své si tak u Dermacolu přijdou i ti, jež vyhledávají kosmetiku bez živočišných složek – ta je označena slovíčkem vegan a množství jejich příznivců roste. Z klasické dekorativní kosmetiky pak nezapomeňte sáhnout po voděodolných produktech, které oceníte v náročné dny či při sportu. Značka nabízí i omlazující produkty s obsahem přírodního kolagenu či pleťové masky s kaviárem. Bestsellerem jsou pak rtěnky s 16hodinovou výdrží. Věřte, že ať už sáhnete po jakémkoliv z produktů Dermacolu, nebudete litovat.

Nejnovější články

Reklamní předměty Plzeň vám pokaždé vyjdou vstříc

Reklamní předměty Plzeňvám pokaždé vyjdou maximálně vstříc. Má zkušenost s touto firmou byla naprosto ukázková. Jejich velkolepá nabídka komplexních služeb v oblasti moderního grafického designu, internetových...

Další články autora