Hand made výrobky, kterými si můžete zpestřit vaši domácnost

Každá z nás si chce domácnost zpestřit. V tomto období prohlížíme různé internetové stránky a uvažujeme nad koupí nových dekorací a bytového textilu. Kdy je více času věnovat se hledání nového interiérového vybavení, než nyní?

Abychom si však zpestřili domácnost, nemusíme vše jen nakupovat. Některé věci si dokážeme vyrobit i sami. Kterými hand made výrobky si můžete zpestřit vaši domácnost?

Obrazy z vlastních fotografií

Stěny si obvykle zpestříme právě obrazy. Pokud vás ale klasické obrazy nelákají, zkuste si v některých místnostech stěny zpestřit právě obrazy z vlastních fotografií. Stačí si objednat nové balení fotopapíru, mít dostatek náplně do tiskárny a můžete se pustit do tisku fotografií.

Pokud chcete, můžete si s dětmi vyrobit i vlastní fotorámečky, nicméně můžete si je i objednat. Fotografie, které si pořídíte a později i vytisknete, můžete použít jako obrazy na stěnách. Na stěně si můžete pomocí barvy namalovat také strom, který bude mít na větvičkách rodinné fotky v rámech.

Jak jsme již zmiňovali, chcete-li si vyrobit takové obrazy, potřebujete k tomu plnou náplň. Zkontrolujte, zda máte dostatek inkoustu ve vaší inkoustové tiskárně a nezapomínejte, pokud máte rámečky na fotky již koupené, fotky tlačte v takových rozměrech, aby se vám do rámečků vešly.

Deka z hrubé příze

Sice už zima končí, deku využijete i během jara. Pokud si chcete zpestřit vaši domácnost hand made výrobky, pořiďte si přízi na ruční pletení a upleťte si z ní hezkou XXL deku z hrubé příze. Tato deka může posloužit nejen k přikrývání, ale také jako přehoz na manželské posteli, či dokonce jako přehoz na sedačce.

Z této příze si můžete vyrobit také polštářky. Polštářky z extra hrubé příze vám pěkně ukáží v ložnici či v obývacím pokoji společně s touto dekou.

Luxurious Living Room Interior With Sofa And Bookshelf. Garden View From The Window.

Pokud ráda pletete, můžete si zkusit vyrobit třeba i velmi oblíbené makramé.

Ubrus, přehoz, prostírání

Pokud umíte šít a vyšívat, vytvořte si set ubrus/ prostírání nebo přehoz na jídelní stůl/ prostírání z kvalitní látky. Nezapomínejte na hezké jemné, decentní výšivky.

Nejnovější články

Říká vám partner: „miluji tě“?

Chodíte spolu už nejeden měsíc a pořád nic? Rozumíte si, chováte se k sobě hezky, máte vše, co zamilovaný pár má mít, ale větu:...

Další články autora