Pokud za dveřmi ložnice něco nefunguje, nemusíte být na vině vy

Některé druhy problémů ve vztazích většinou neopustí ložnici a zůstávají za jejími dveřmi. To, že o nich nemluvíte, však neznamená, že je není třeba řešit. I když se najde někdo, kdo bude tvrdit, že milostný život není ve vztahu podstatný, mohou problémy v této oblasti ovlivnit i jiné aspekty vašeho partnerského soužití.

Tento typ problémů není vůbec ojedinělý

Pokud má váš partner problém se při vás dostatečně „nabudit“, předtím než ze zoufalství budete přemýšlet, co děláte špatně, zkuste nejprve spolu s vaším partnerem zjistit, jestli není chyba v něm. Není to žádná ostuda! Erektilní dysfunkcí nebo jinými problémy s erekcí trpí miliony mužů na světě.

Častým typem erektilní dysfunkce bývá vaskulární (nebo chcete-li cévní) erektilní dysfunkce. Její příčinou je omezený přítok krve do penisu. Pokud v něm totiž není dostatečné množství krve, na erekci budete čekat marně i kdyby máte v záloze ty nejlepší postelové triky.

Pomoc může představovat zkratka FSWT

Sexy brunette beautiful woman lying on carpet, posing. Lady wearing sensual lingerie. Slim body.

Jednou z metod léčby erektilní dysfunkce je terapie fokusovanými rázovými vlnami, zkráceně označovaná jako FSWT (z anglického Focused ShockWave Therapy). Pokud to vašeho partnera už jen podle názvu odradilo, můžete jej uklidnit. Jedná se totiž o neinvazivní a bezbolestný zákrok, při kterém není nutná žádná anestéza ani čas na rekonvalescenci.

Tato léčba probíhá tak, že se na různá místa na penisu aplikují fokusované rázové vlny s nízkou intenzitou, které uvolňují a zprůchodňují cévy a napomáhají tvorbě nových. Samozřejmostí je úvodní konzultace s urologem, který stanoví potřebu takové léčby. Následně muž absolvuje několik zhruba 15 minutových terapeutických sezení. Jejich počet se liší podle potřeby, ale obvykle jich bývá 6.

Ptáte se, jestli vůbec ta rázová vlna funguje, protože to zní tak jednoduše? Buďte bez obav, účinnost takové léčby je vědecky prokázána a otestována muži, kteří měli stejný problém jako váš partner.

Nejnovější články

Školka Praha 10 je neuvěřitelně přívětivá k dětem i k jejich...

Školka Praha 10 je neuvěřitelně přívětivá k dětem i k jejich rodičům. Každé přání, které mají na školku nejen rodiče, ale také děti, je předem splněno....

Další články autora